Skip to content

Hakkımızda

Kalite ve Güven En Büyük Amacımız

Trox – İntertek Kimya, İstanbul Organize Sanayi Bölgesinde kurularak faaliyete geçmiştir. Kimya sektöründe hayatı kolaylaştırıcı ve aynı zamanda eko sisteme zarar vermeyen saygılı ürünler üretmek için kurulmuştur. İntertek Kimya 20 yıldan fazla tecrübe ve geçmişe sahiptir. TROX markasını yurtiçi ve yurtdışı endüstriyel mekanik bakım ve araç temizlik ve koruma ürünleri satışı yapmaktadır.

Üretilen ürünlerin formülleri dikkatle ele alınmaktadır. Kullanım amacı ve kullanım alanlarına göre hassas ürünler üretilmektedir. Böylece ürünlerin etkinliği, kalitesi ve kullanıcı memnuniyeti artmaktadır. Ayrıca marka değeri de yükselmektedir.

Geliştirilen ürünlerin formüllerinde özgün, kaliteli ve amaca uygun ürünlerin ortaya çıkması amaçlanmaktadır. TROX markası ile piyasaya sürülmüştür. Endüstriyel temizlik ve araç koruma ürünleri üretilmektedir. İç pazarda ve ihracata yönelik sağlam adımlar atarak ülkeye de katma değer katmaktadır.

Ürün portföyünde;

  • araç bakım,
  • araç temizlik,
  • endüstriyel ve mekanik temizlik,
  • ağır vasıta araçların ve iş makinelerinin genel temizlik ve bakım aşamalarında kullanılmak üzere üretilmektedir.

Kimyasal ürün sektöründe Türkiye’de en fazla müşteriye ulaştığımız için gururluyuz. Çevre bilincine sahip, teknolojiye ve insana yatırım yaparak sahayı geliştirme amacıyla hırsla büyümekteyiz. Müşterilerine karşı kalite ve memnuniyetini daima ön planda tutan, değer yaratan bir işletme olmayı amaçlamıştır. Üretim ve hizmette %100 müşteri memnuniyeti ve sosyal sorumluluklarımız en önemli unsurlardır.

TROX ürünleri, üretimden dağıtıma kadar sağlık ve kaliteye gösterilen özen ile üretilmektedir. Evrensel standartların göz önünde bulundurulduğu üretim teknolojileri kullanılarak üretilmektedir.

Firmamızın hedefi sadece üretimde kaliteyi artırmak değildir. Yaşayan çevreninde kalitesini sağlamak ve gelecek nesillere daha temiz, daha yaşanabilir bir çevre bırakmaktır.

Misyon

Sektörde bulunma nedenimiz farklı olmamızdan kaynaklanır. Bu, ürünlerimizin fiyatlarındaki uygunluk, ürün kalitemizdeki üstünlük ve hizmetlerimizdeki özverili anlayışımızdandır.

Temizliğin insan sağlığındaki önemini bilen ve bunun hakkını eksiksiz olarak ürünlerine yansıtan bir marka olmaktan gurur duyuyoruz. Yenilikçi yapımızla her zaman bir adım önde olan markalarımızın önlenemeyen yükselişini sizden aldığımız güven ve memnuniyetle daha iyi ve daha güzelini yapmak için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve daha çok çalışıyoruz.

Vizyon

Bizi biz yapan değerlerin ne demek olduğunu iyi biliyoruz. Kalitemizdeki yükselişin ve müşteri anlayışımızdaki memnuniyetin karşılığını her sene üstüne koyarak yolumuzda durmadan ilerliyoruz.

Otomotiv Bakım, Ev Temizlik, Dezenfektan, Yat ve Marin sektöründeki firmaların klişeleşmiş üretim ve hizmet anlayışının çok üstündeyiz. Her türlü faktörü göz önünde bulundurarak analiz yapan profesyonel kadromuz, müşterilerimize her zaman sadece istediğini değil istediğinden fazlasını verme hedefinde olan inancımız, bizi biz yapan ve farklı kılan tarafımızdır.

Değerlerimiz

İntertek Kimya kaliteli ürün, doğaya, insana ve canlılara değer veren bir anlayış ile tüm ürünlerinde özverili çalışma ve üretimi hedeflemektedir.

Tüm değerlerimiz insan hayatını kolaylaştırıcı ve kazanç sağlayıcı yöndedir.

Saygınlık

TROX markası adı altında iç ve dış piyasada saygınlığı müşterilerimiz ve bizim için önemlidir.

Koruyuculuk

Marka ve ürünlerimizin değerlerini mutlak suretle korumayı ve onlara güveni amaçlıyoruz.

Güven

Tüm çevre ve ortaklarımıza güven sunmaya ve çevre güvenini amaçlıyoruz.

Dürüstlük

Dürüst, doğru üretim ile tüm sektörlerde etkinliğimizi benimsetmeyi ve doğru bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.

EV-KOZMETİK ÜRÜNLERİ

Evinizin temizliği için tüm alanlara uygun ürünlerimiz bulunur.

YAT-MARİN ÜRÜNLERİ

Yat ve marin ortamı için tüm alanlara uygun ürünlerimiz bulunur.

OTOMOTİV BAKIM ÜRÜNLERİ

Aracınızın temizliği için tüm alanlara uygun ürünlerimiz bulunur.

BOYA KORUMA ÜRÜNLERİ

Aracınızın boyası için tüm alanlara uygun ürünlerimiz bulunur.

Ürün Kategorileri