İNTERTEK KİMYA

Sektörde bulunma nedenimizdir farklı olmamız, tıpkı fiyatlarımızdaki uygunluk, kalitemizdeki üstünlük ve hizmetlerimizdeki özverili anlayışımız gibi.

Temizliğin insan sağlığındaki önemini bilen ve bunun hakkını eksiksiz olarak ürünlerine yansıtan bir marka olmaktan gurur duyuyoruz. Yenilikçi yapımızla her zaman bir adım önde olan markalarımızın önlenemeyen yükselişini sizden aldığımız güven ve memnuniyetle daha iyi ve daha güzelini yapmak için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve daha çok çalışıyoruz.

Ev-Kozmetik Ürünleri

Evinizin temizliği için tüm alanlara uygun ürünlerimiz bulunur.

Yat-Marin Ürünleri

Yat ve marin ortamı için tüm alanlara uygun ürünlerimiz bulunur.

Otomotiv Ürünleri

Aracınızın temizliği için tüm alanlara uygun ürünlerimiz bulunur.

...
Vizyonumuz

Bizi biz yapan değerlerin ne demek olduğunu iyi biliyoruz. Kalitemizdeki yükselişin ve müşteri anlayışımızdaki memnuniyetin karşılığını her sene üstüne koyarak yolumuzda durmadan ilerliyoruz.

...
Hakkımızda

İntertek Kimya faaliyette bulunduğumuz araç bakım temizlik grubu ve endüstriyel temizlik grubu sektöründe Türkiye’de en fazla müşteriye ulaşırken...

TROX ile Aracınızın her yerindeyiz, Bazen mutfağınızdayız, yemek yediğiniz tabağınızda, oturduğunuz masanızda, dışarı baktığınız pencerelerinizde, elbiselerinizin üzerinde, banyonuzda ,yerlerinizde ve soluduğunuz havanın içindeyiz zaman zaman. Ürün yelpazemizdeki çeşitlilikle aracınızda , evinizde, işyerinizde kısacası her yerde bizi görebilir ve bulabilirsiniz. Kalite ve Müşteri anlayışımızdaki kusursuzlukla Pazardaki payı ile durmadan büyüyen ve büyümeye devam eden TROX markalarımızla, Türkiye’ de ve Yurtdışında birçok seçkin yerde olmanın verdiği huzur mutluluk ve gurur içindeyiz. Araç bakım ve Temizlik nerede ise biz oradayız.