İntertek Kimya

İNTERTEK KİMYA

İntertek Kimya faaliyette bulunduğumuz araç bakım temizlik grubu ve endüstriyel temizlik grubu sektöründe Türkiye’de en fazla müşteriye ulaşırken,

çevre bilincine sahip, teknolojiye ve insana yatırım yapan, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, değer yaratan bir şirket olmayı amaçlamıştır. İntertek Kimya 20 küsür yıllık geçmişi ile Trox markası ile yurtiçi ve yurtdışı geneline satışı yapmaktadır.

  • Trox ürünleri, üretimden dağıtıma sağlık ve kaliteye gösterilen özen ile evrensel standartlarda üretim teknolojileri kullanılarak üretilmektedir.
  • Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
  • Firmamızın hedefi sadece üretimde kaliteyi artırmak değil, yaşanan çevreninde kalitesini sağlamak ve gelecek nesillere daha temiz, daha yaşanabilir bir çevre bırakmaktır.
1570

Müşteri

10000

Proje

20

Yıldır Sizinleyiz

15

İş Arkadaşı

NASIL ÇALIŞIRIZ ?

Müşteri Memnuniyeti 100%
Koruma 100%
Temizlik 100%
Bakım 100%

GÖRÜŞLERİMİZ

Ekip olarak en iyisi için hizmetinizdeyiz.

İntertek Kimya
Vizyonumuz

Bizi biz yapan değerlerin ne demek olduğunu iyi biliyoruz. Kalitemizdeki yükselişin ve müşteri anlayışımızdaki memnuniyetin karşılığını her sene üstüne koyarak yolumuzda durmadan ilerliyoruz.

İntertek Kimya
Misyonumuz

Sektörde bulunma nedenimizdir farklı olmamız, tıpkı fiyatlarımızdaki uygunluk, kalitemizdeki üstünlük ve hizmetlerimizdeki özverili anlayışımız gibi.